Reference klientů

Zpětná vazba našich klientů nás motivuje k další práci.

  • Roman Ludva
    Sporojený pacient

    Výborný přístup a péče na úrovni. Spokojenost

  • Edita Podušková
    Spokojená pacientka

    Naprostá spokojenost. A všem velké poděkování.

  • Jaroslav B.
    Spokojený pacient

    Velice profesionální přístup lékaře i sestřičky. Navíc vždy usměvaví, dobře naladění a ochotní. Za mě veliká spokojenost.

  • Lukáš Hladeček
    Spokojený pacient

    Skvělá domluva, pozitivní atmosféra a profesionalita. Neměl jsem lepšího stomatologa.

  • Colin Lowden
    Spokojený pacient

    Excellent service and support. Perfect for English speakers. I am a nervous patient, but I felt very comfortable. He pulled a wisdom with zero pain.

  • Sarka Slachova
    Spokojená pacientka

    Profesionální přístup. Vždy dobrá nálada. Sestřičky moc hodné a jako bonus hezké moderní prostory :).

  • Felix Pinkel
    Spokojený pacient

    As tourist i had a little Dillema with a loose Retainer, it was perfectly taken care of, even without an appointment. Thank you! The Dr. And the Team speaks excellent English. Very empathetic taking time for my problem. Everything is super modern and state of the art. Parking is in front of the Building.
    Thank you so much once again. For people like me on holidays this is the place to go!

  • Jaroslav B.
    Spokojený pacient

    Velice profesionální přístup lékaře i sestřičky. Navíc vždy usměvaví, dobře naladění a ochotní. Za mě veliká spokojenost.

  • Lukáš Hladeček
    Spokojený pacient

    Skvělá domluva, pozitivní atmosféra a profesionalita. Neměl jsem lepšího stomatologa.

  • Roman Ludva
    Spokojený pacient

    Výborný přístup a péče na úrovni. Spokojenost.

  • Edita Podušková
    Spokojená pacientka

    Naprostá spokojenost. A všem velké poděkování.

  • Daša Cernikova
    Spokojená pacientka

    Při návštěvě rodiny v KV se mi ulomil kus stoličky a musela sem podstoupit endodontické vyšetření. Pan doktor Roman mi zub ošetřili během týdne včetně čistění kanálků a korunky. Jeho přístup byl opravdu milý a lidsky, a ocenila jsem, ze při ošetření kanálků používá mikroskop. Díky tomu přišel na to, že má stolička 4 kanálky, a já mám tedy jistotu, Ze zub je ošetřeny poradně. Moc děkuji.