Reference klientů
Zpětná vazba našich klientů nás motivuje k další práci.
Výborný přístup a péče na úrovni. Spokojenost
Naprostá spokojenost. A všem velké poděkování.
Velice profesionální přístup lékaře i sestřičky. Navíc vždy usměvaví, dobře naladění a ochotní. Za mě veliká spokojenost.
Skvělá domluva, pozitivní atmosféra a profesionalita. Neměl jsem lepšího stomatologa.
Excellent service and support. Perfect for English speakers. I am a nervous patient, but I felt very comfortable. He pulled a wisdom with zero pain.
Profesionální přístup. Vždy dobrá nálada. Sestřičky moc hodné a jako bonus hezké moderní prostory :).
As tourist i had a little Dillema with a loose Retainer, it was perfectly taken care of, even without an appointment. Thank you! The Dr. And the Team speaks excellent English. Very empathetic taking time for my problem. Everything is super modern and state of the art. Parking is in front of the Building.
Thank you so much once again. For people like me on holidays this is the place to go!Velice profesionální přístup lékaře i sestřičky. Navíc vždy usměvaví, dobře naladění a ochotní. Za mě veliká spokojenost.
Skvělá domluva, pozitivní atmosféra a profesionalita. Neměl jsem lepšího stomatologa.
Výborný přístup a péče na úrovni. Spokojenost.
Naprostá spokojenost. A všem velké poděkování.
Při návštěvě rodiny v KV se mi ulomil kus stoličky a musela sem podstoupit endodontické vyšetření. Pan doktor Roman mi zub ošetřili během týdne včetně čistění kanálků a korunky. Jeho přístup byl opravdu milý a lidsky, a ocenila jsem, ze při ošetření kanálků používá mikroskop. Díky tomu přišel na to, že má stolička 4 kanálky, a já mám tedy jistotu, Ze zub je ošetřeny poradně. Moc děkuji.